top of page

st 18. 1.

|

Praha 1

ZKLIDNĚNÍ STRESU A PODPORA VNITŘNÍHO KLIDU (1)

Dopřejte se si zasloužený předvánoční RELAX. Na tomto 3h praktickém workshopu si vyzkoušíme osvědčené techniky z jógy, mindfulness, somatického prožívání, které působí na akutní stres, napětí, strachy, úzkosti, ale také na dlouhodobou péči o nervový systém. Registrace zde: https://1url.cz/6rV Jana

Tickets are not on sale
See other events
ZKLIDNĚNÍ STRESU A PODPORA VNITŘNÍHO KLIDU  (1)
ZKLIDNĚNÍ STRESU A PODPORA VNITŘNÍHO KLIDU  (1)

Čas a místo

18. 1. 2023 14:46 SEČ – 19. 1. 2023 14:46 SEČ

Praha 1, Týnská ulička, 110 00 Praha 1-Staré Město, Czechia

O události

V současné USPĚCHANÉ A NÁROČNÉ DOBĚ SE STRES HROMADÍ a projevuje se různými přehlcujícími ÚZKOSTMI, fyzickými BOLESTMI, hormonálními potížemi či ZÁNĚTY. Kromě  fyzického zdraví, úzkostí a vnitřního přetlaku také komplikují náš  společenský i pracovní život, ovlivňují naše sebevědomí a radost ze  života. Spolu nahlédneme, CO SE DĚJE V NERVOVÉM SYSTÉMU PŘI VELKÉ ZÁTĚŽI  A UKÁŽEME SI PRAKTICKY, JAK SI EFEKTIVNĚ POMOCI. 

Dopřejte si svůj ZASLOUŽENÝ PŘEDVÁNOČNÍ RELAX a přijďte si vyzkoušet ověřené a konkrétní metody z praxe jógy (pro  všechny), mindfulness a somatického prožívání, které fungují:

  • jak k rychlému zklidnění akutního stresu a obavách a jako emoční první pomoc (při napětí, úzkostech a strachu),  
  • tak  k dlouhodobé péči o nervový systém a trvalejší klid (jak posilovat  odolnost nervového systému, sebedůvěru, sebevědomí a životní pohodu).

Máme už pouze 11 míst! REZERVUJTE si své místo již dnes ZDE: https://1url.cz/6rVu2

Workshopem provází zkušená a certifikovaná wellbeing lektorka, jógová instruktorka  a koučka Mgr. Jana Puri (Huberová). Jana vyučuje jógu při Indickém velvyslanectví v Praze. V průběhu své 22leté osobní praxe již 15 let předává moudrost Indie svým klientům. Jako koučka aplikuje metodu somatického  prožívání (Somatic Experiencing) a pomáhá tak lidem překonávat překážky těla i mysli tak, aby  nacházeli vnitřní pocit bezpečí, posilovali svou stabilitu, odolnost a  prožívali radost ze života. 

Metoda Somatic Experiencing (somatické  prožívání) je přístup založený na vědeckých postupech psychologa a biofyzika Petera A. Levina, Ph.D. a psychologa Ph.D. Dr. Stephen Porgese a ze zaměřuje na práci s traumatem.

Součástí workshopu bude i jednoduchá jógová praxe a relaxace pro  každého. Předešlá zkušenost s jógou není nutná. Doporučujeme přijít v  pohodlném oblečení.

Pro koho je workshop určen: - pro dospělé

- pro mámy a táty  - pro zaměstnankyně*ce v pomáhajících profesích

Cena za osobu: 1.150 - 1.550 Kč (cenu si vyberte podle svých možností): 

  • Snížená: 1.150 (chci se zúčastnit, ale víc zaplatit nemůžu)
  • Regulérní 1.350 (platím za sebe plnou hodnotu semináře)
  • Sponzorská 1.550 (platím za sebe a pomůžu k účasti ještě někomu jinému)

Cena obsahuje: program a stručná skripta

Vaše dotazy Vám ráda zodpovím. Pište prosím na email: jana.puri@motiondigital.eu

Tento workshop je organizován ve spolupráci s Motion Digital Eu a SEMwell. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita 8 účastníků.

Těším se právě na Vás!  Jana Puri

Sdílet událost

bottom of page